ZPĚT

Recenze:

Láhev: Sullivans Cove French Oak Cask Matured
Autor: Hunter
WB   WOL
Aroma: Ve vůni, bohužel pro mě, převládá parfémový dojem, ne nepodobný některým bourbonům. Dále čokoláda a mléčné karamely. Není to špatné, ale ten parfém to kazí.
Chuť: Sametově uhlazená, skvěle vyvážená chuť. Nasládlá, s trochou vanilky a opět se objevují mléčné karamely.
Shrnutí: Pro mě byly předchozí dvě plnění (Bourbon a Port, v síle 60%) mnohem lepší. Ani tahle verze není vůbec špatná, ale kdo zná můj vkus, ví, že „parfémová bourbonovitost“ je u mě pramálo ceněná. Naštěstí se projevovala jen v aroma, takže chuť vše zachránila. Ochutnána během Whisky Festivalu 2013. Brzy se můžete těšit i na recenzi další lahve z produkce této zajímavé palírny, protože byla Bratrstvem rašeliny vybrána na červnovou degustaci.
Body: 85

Láhev: Sullivans Cove French Oak Cask Matured
Autor: Rescue
Aroma: Ostré, lihovité. Nic co bych dokázal definovat
Chuť: Zprvu ostrá, ale poměrně rychle přechází do sladké smetanové jemnosti - jak definoval Hunter - karamelka
Dozvuk: Dlouhý, je cítit množství alkoholu, v závěru kořenitý
Shrnutí: První zkušenost s Australskou whisky - zajímavá, ale už jsem ochutnal i zajímavější vzorky.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.