ZPĚT

Recenze:

Láhev: Arran 16 yo
Autor: Hunter
WB
Aroma: Slaďoučká sherry vůně, vanilka, citróny. Zprvu jemná, potom postupně svěží, plná, citrusová. Nádhera.
Chuť: Uhlazená chuť, ale rozhodně ne mdlá. Vanilka, sherry, trochu laková.
Shrnutí: Ochutnáno na Whiskyfestivalu 2013. Tohle je perfektně vyvážená whisky,jak vůně s chutí, tak bych řekl, že v palírně skvěle trefili i ten správný obsah alkoholu. Whisky Arran se mi líbily vždy, tahle je obzvlášť dobrá a na tuhle palírnu se rád zaměřím.
Body: 88

Autor: Marvin
Aroma: Vůně je výrazná, sladká, med, luční kvítí.
Chuť: Hutná a výrazná, slad, karamelové bonbóny, lehce dřevo.
Dozvuk: Závěr dlouhý, sladký a příjemný.
Shrnutí: Ochutnána na Whiskyfestivalu 2013 a velmi se mi líbila. Tuto limitovanou edici by měla příští rok doplnit 17letá, jako předzvěst následujícího prvního 18letého plnění. Jestli se bude chuť dále zlepšovat, tak se máme skutečně na co těšit.

Autor: josé
WB
Aroma: jemné. koláčky s marmeládou (slad, trocha sherry, vanilka a A.O.). dost dřeva, hřebíček, kakao. (b.2/3)
Chuť: velice lehce nasládlá, sladová, dík velké porci dřeva sušší a mírně drhne. hořkost snesitelná. hřejivé dubové koření s kapkou citrusové šťavnatosti. lékořice. (b.3/4)
Dozvuk: hřejivý. odchází suchost a zůstává smetanová hebkost. opět ten koláček - ovoce, vanilka, zázvor, jemné a sladké těsto. (b.1/2)
Shrnutí: těch několik Arranů, co jsem měl, žádný nebyl vyloženě špatný, ale žádný taky nijak dramaticky neuchvátil. poctivá a dobrá whisky. vzorek z WLP. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.