ZPĚT

Recenze:

Láhev: Nestville
Autor: Kobalt
Aroma: Slabá, alkohol, trocha dřeva.
Chuť: Obilí, perlivá a hořká, vodová, bonbonová sladkost.
Dozvuk: Umělá sladkost, hořkost, suché dřevo.
Shrnutí: Spíš nic.

Autor: Severan
WB
Aroma: Čerstvé drevo, výrazná vanilka, jemne cítim prezreté višne, kamilku a úplne najmenej broskyne.
Chuť: Jemná, sladká, skôr sladidlová, višne, trochu vanilky. Pripomína mi chuťovo nejaký aperitív
Dozvuk: horký, višňový, krátky, alkoholový
Shrnutí: Na začiatok je to asi tá lepšia z trojice Red Label, Nestville a Grant's. Určite je na nos z nich asi najpríjemnejšia, ale chuťovo mi nepríde tak výrazná ako Red Label, ale určite je lepšia ako Grant's, menej horká. Na popíjanie výborná. Mám pocit že na hraničných 40% je slabá čo sa týka chuti a sily alkoholu.

Autor: Shane
Aroma: zaciatok silno liehovy, potrebuje cas(viac casu), sladkost, ovocna postupne asi medova
Chuť: trocha drevnata, v celku alkoholova, ale visne tam neboli
Dozvuk: skor kratky, horkasty
Shrnutí: recenzia asi zodpoveda mnozstvu :mrgreen: a kedze na dobre sa oplati cakat, priznavam, ze single malt som este neokusil. no dufam, ze to bude ovela ovela lepsie, ako tento cudny pokus o whisky zo Slovenska

Autor: bred
Aroma: plno sviežeho ovocia typu jablka,čerešne,hrušky a pod.
Chuť: vyrazna drevnatosť, horkosť višní
Dozvuk: stredne dlhý, suchá drevnatosť
Shrnutí: vcelku piteľná whisky, mne osobne moc nechutila,prišla mi príliš horká v závere.myslím,že viac rokov v sude jej určite neuškodí
Body: 74

Autor: josé
Aroma: nasládlé, banán, rozinky, štiplavě svěží, kořenitost, dřevo, celkově velmi příjemně působící
Chuť: dřevo, višně v hořké čokoládě
Dozvuk: krátký, hořká čokoláda
Shrnutí: velice příjemné východní překvapení. nenáročné pití na večer. nenašel jsem nic nepříjemného, co vytknout. neurazí. ředěním nemá smysl. pouze zeslabí alkoholovou ostrost, která tak akorát balancuje na hranici mezi "vím, že piju alkohol" a "sprosté chlastovitosti". rozhodně by neškodilo u ostatních vjemů otočit volume trochu doprava. uvidíme za pár let, až se vytasí s víceletými variantami. každopádně zajímavý počin. cena? na topalkohol.cz 342Kč.

Autor: tornado
Aroma: Slabší, nevýrazné, trochu syntetické. Náznak opáleného dřeva, třešní a vanilky. Po odstání se výrazně nezmění.
Chuť: Lehčí, nepříliš výrazná. Třešně.
Dozvuk: Bez znatelných změn doznívá chuť.
Shrnutí: Hodně jednoduchý, ničím nepřekvapí. Z mojí strany nezajímavé, ale zároveň tomu nemám co vytknout. Na nenáročné popíjení v létě by to mohlo být OK.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.