ZPĚT

Recenze:

Láhev: AnCnoc Peter Arkle
Autor: Cyra
Aroma: Voní to, ale z počátku nevím jak? Sladká příjemná vůně. Po chvíli mám celkem jasno - hlavně banán, marcipán s nějakou polevou + parfém.
Chuť: Sladká a docela vyvážená. Opět banán. Po delším převalování se stává ostřejší, vysychá a je více dřevitá, ale bez výrazné hořkosti.
Dozvuk: Lehce hřejivý. Jinak se neobjevuje nic nového, pouze odeznívá do ztracena to, co bylo v chuti. Není nepříjemně hořká.
Shrnutí: Nejeví se mi jako špatná. Příjemná, banánově sladší, i když možná trochu voňavková whisky. Kdyby měla 40%, bylo by to asi vyloženě dámské pití, ale těch 46% jí přeci jen naostřuje, takže i pánové by mohli být spokojeni ;) .

Autor: Duthoron
Aroma: Jablečný štrůdl s rozinkami a vlašskými ořechy bohatě sypaný moučkovým cukrem.
Chuť: Na první ochutnání takové květinové, lehce i do hořka (že bych hádal na Lowland). Na další loky již cítím sladký bonbón – asi citronovou sisinku (jestli je někdo pamatujete). Sisinky mi moc nechutnaly, ale tohle teda jo :) .
Dozvuk: V dokončení se vrací cukrová chuť a taky trošku ten štrůdl.
Shrnutí: Moc dobrá a příjemná whisky, cena v Travel Free lehce přes 900,- za litr, bohužel chutná i manželce (takže zmizí dvojnásobnou rychlostí). Navíc má velmi povedený design.

Autor: Radek
WB
Aroma: Jemná a lehká umělá hmota, sladký bakelit, homole cukru.
Chuť: Hodně, ale opravdu hodně sladká kolínská.... silně přeslazená.
Dozvuk: Cukrový, asi jako kostka cukru na lžičce zalitá francovkou (rozuměj Alpa) co mi dávala babička.
Shrnutí: Sladkou whisky mám rád, ale tohle bylo přeslazený
Body: 80

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.