ZPĚT

Recenze:

Láhev: Benromach 10 yo
Autor: Hunter
WB
Aroma: Příjemně svěží, sladově ovocná, s lehce kouřovým až jódovým závanem. Olejnatá, vanilka, citrusy a ořechy. Taková zajímavá všehochuť.
Chuť: Slad, čokoláda, dřevo. Připáleně suchá, spálené topinky. V dochuti připálenost a kouř, připáleninu na jazyku cítím ještě dlouho po ochutnání.
Shrnutí: Té spáleniny je v dochuti asi víc, než by se mi líbilo, ale to nic nemění na tom, že jde o zajímavou whisky, navíc za dobrou cenu, jak je u Benromachu tradicí. Za vzorek děkuju zombíkovi.
Body: 84

Autor: Nethar
WB
Aroma: Oříšky, dřevo.
Chuť: Dřevo, ostřejší, mírně kořenitá.
Dozvuk: Nahořklý, jak píše Radek, ale tak dřevitě, spáleně, dobře.
Shrnutí: Ochutnáno v Marpeku. Mě naopak zaujala, nenudila, moc dobré pití. Sedla mi stylově více než předchozí jemný Glenfiddich.

Autor: Radek
WB   WOL
Aroma: Čerstvě pokosenné seno... teda to je vlastně ještě tráva žejo, s mírným závanem pomeranče.
Chuť: Ta tráva tam je, cukrová tráva, cukrem posypaný grapefruit, pamatuju že jako klukovi mi to moc nechutnalo, ten cukr měl zesladit tu chuť toho grapefruitu.... ale stejně to bylo hořký.
Dozvuk: Mírně do hořka.
Shrnutí: No, tohle tedy není šálek mého čaje.
Body: 79

Autor: Torrez
WB
Aroma: Zvlášť kořeněná, sladová, lehce podobná brandy. Drobný náznak ovoce, čerstvé vanilkové dřevo.
Chuť: Sladká, dřevitá, sladce medová. Celkem jemná, nějaká hořkost je.
Dozvuk: Slabší, řídký, trochu sladu a dřeva. Slabě bílé víno.
Shrnutí: Nepřišla mi moc zajímavá, kromě vůně. Zapadá tak nějak do (pod?)průměru.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.