ZPĚT

Recenze:

Láhev: Port Charlotte The Peat Project
Autor: Nethar
WB
Aroma: Jo jo, rašelinka pro Martínka. V prvním dojmu byla citronová, ale postupem času už jenom nasládlá, trochu slanosti, štiplavá do nosánku. Příjemná pohodová odlehčená rašelina.
Chuť: Lehký, na můj jazyk až moc hodný, s drobkem dřevitosti. Vybavuje se mi An Turas Mor, kterou jsem si pro podobnou nenáročnost koupil.
Dozvuk: Dozvuk jde spíš do sladkosti. Hořké ořechy a hořká káva.
Shrnutí: Ve vůni jsem si říkal pohodové jednodušší pití, v chuti ničím nepřekvapila, tím spíše pohoda třeba pro zmlsanější návštěvy nebo chvíle pohody bez většího soustředění, v dozvuku už to chtělo trochu obzvláštnění, ale spíše se nedostavilo. Průměrná whisky. A to není nadávka. Že je to Port Charlotte mě potěšilo, podobnost s An Turas Mor tedy není náhoda, když čtu své staré poznámky, mohly by se klidně zkopírovat i sem k této lahvi. Takže shrnu ještě jednou - není to žádná pecka, ale i takové whisky mají své místo a svůj čas, však proto ATM mám a dokážu si představit, že v budoucnu po dopití si pořídím jako náhradu třeba tuhle. Takže si dělám hvězdičku.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.