ZPĚT

Recenze:

Láhev: Malecon 15 yo
Autor: Hunter
Aroma: Hodně kůže, skořice, trocha ostrosti, lesní med, kandované ovoce (hlavně asi pomeranče).
Chuť: Kožená nasládlost, čokoláda, med, včelí plástve, pikantní kořenitost. V dochuti znát delší vliv dřeva, nasládlost ustupuje.
Shrnutí: Pěkný rum, ovšem podle poznámek mě přeci jen víc oslovila verze 8y. Ta byla svým poměrem cena/výkon těžko k překonání. Na obranu Maleconu musím ale uznat,

že má ceny příznivé i u svých starších plnění.
Body: 85

Láhev: Malecon 15 yo
Autor: Nethar
Aroma: je tam takový mírný kyselý podtext, co už jsem někde cítil. Takové čerstvé syrové dřevo jako by překrývalo "běžné" rumové aroma. Nejdříve mi to moc nezavonělo, ale začínám v tom nacházet jakési zvrhlé potěšení. Nechci říct přímo citrony, ale třeba pomeranče by to být mohly.
Chuť: v ústech je již klasicky příjemný, tmavý cukr, ani ne sladký ani ne hořký, sirup na kašel, mňam
Dozvuk: středně krátký, karamelový, tmavě cukrový, nemohu se zbavit dojmu řepného sirobu, co jsem neměl už ani nepamatuju
Shrnutí: běžný rum, chutná lépe než voní, pil jsem lepší, pil jsem horší, až mi ho někde nabídnete, nepohrdnu, ale více než půl flašky vám nevypiju, nebojte

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.