ZPĚT

Recenze:

Láhev: Centenario Gran Legado 12 yo
Autor: Hunter
Aroma: Vanilka, kůže, čokoláda, javorový sirup a máta, nebo něco podobně větrového.
Chuť: Čokoláda s kůží, med, k tomu opět peprmintová příchuť, snad až do anýzu a lékořice.
Shrnutí: Za cenu kolem 550 korun v akci to není nic převratného, ale ani nic, co by zklamalo či urazilo. Celkem pohodový rum, který je ozvláštněn tou větrově pikantní vůní a chutí.
Body: 83

Autor: Nethar
Aroma: Intezivní sladká vůně. Povidla, kůže, pomeranče, švestková buchta, staré sešity.
Chuť: Nejprve se potvrzuje vysoká sladkost, rychle ale přidá i kořenitost a vhodně nadávkovanou ostrost alkoholu.
Dozvuk: Hořkosladký, středně dlouhý.
Shrnutí: Jak píše Hunter, celkem pohodový rum. Voní mi dobře a zajímavě, v chuti není vůbec špatný, nahořklý dozvuk mi nesedí. Díky za mohutný vzorek!

Autor: tornado
Aroma: Příjemné, hezky intenzivní a hutné. Perník, rozinky, oříšky a trochu kůže. Naslepo bych tipoval spíš brandy.
Chuť: Lehce nasládlá. Med, třtina se stopou vanilky, rozinky a tmavá čokoláda. Opět mi trochu připomíná brandy.
Dozvuk: Suchý, sladkost je jen minimální. Pozvolna doznívá chuť, v úplném konci se sladkost zvýrazní.
Shrnutí: Povedený kousek. Naslepo bych si myslel, že jde o zajímavou brandy.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.