ZPĚT

Recenze:

Láhev: William Lawson's
Autor: Hunter
WB
Aroma: Výrazná, těžce nasládlá, medová s přezrálým ovocem, sladová, ořechová. Vyzněním mi připomněla [url=http://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=725]Hunter's Glen 8 yo[/url].
Chuť: Plošší projev, než ve výrazném aroma. Medově dřevitá, jemně pikantí (pepřová až lehce peprmintová), trochu nahořklá v úplném závěru.
Shrnutí: Srovnával jsem přímo s Bailie Nicol Jarvie a byl to ve výsledku remízový souboj, i když je každá výrazem naprosto jiná. Za vzorek děkuji josému.
Body: 77

Autor: bred
Aroma: horkosť, drevnatosť, mach, rašelina, zemitosť
Chuť: pomerne suchá, jemná olejovitosť, mach, hlina, trochu rašeliny, náznak soli
Dozvuk: zvláštny typ horkosti
Shrnutí: zaujímavý blend zážitok :-D
Body: 74

Autor: josé
WB
Aroma: slabší. nasládlé s trochou svěžího ovoce. jablečné, hrušky, citrusy. štrůdl s ořechy. trocha dřeva. doporučuji nechat ve sklence vydýchat. je mi příjemné.(b.1/3)
Chuť: nasládlá dřevitost, karamel, pikantní kořenitost. angrešt a čerstvá bílá jádra vlašských ořechů. (b.1/4)
Dozvuk: nahořklé dřevo, jablka a kořenitost, hřebíček, máta (b.1/2)
Shrnutí: když se tento blend kdysi nově objevil v Makru, naslepo jsem ho za 235 koupil a vlastně nelituju. nenáročný blend, nijak extra bohatý. znovu bych do něj už nešel. (b.0/1)
Body: 3

Autor: salam15
Aroma: Slabé a nevýrazné - skoro nevím, že mám ve skle whisky
Chuť: Sladkost, dlouho nic nakonec to nic přeruší tabák. Na jazyku pálí a tak bych naslepo nejspíš hádal víc než 40 voltů.
Dozvuk: Střední, hořký
Shrnutí: Tohle bylo výrazné zklamání, taková alkoholická vodička...

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.