ZPĚT

Recenze:

Láhev: Captain Morgan Original Spiced Gold
Autor: Hunter
Aroma: Vanilka, mléčná čokoláda a med. Bezprostředně po Liberté white překvapivě příjemné. Ale to jen v přímém srovnání, jinak je to takové obyčejné, nic světoborného.
Chuť: Chuť plitká, řídká, jen tak jako uměle ochucená, se sice olejnatým dojmem, ale je to nevyzrálé pití bez špetky charakteru. Chemicky ochucená výčepní lihovina. Vanilin, lihovost, trochu krémová olejnatost.
Shrnutí: Srovnával jsem napřímo Liberté white oproti Captain Morgan Original Spiced Gold, oboje jsme měl (naštěstí) jen po vzorku, a ani jeden jsem nedopil. Ani v jednom případě jsem si vůbec nepochutnal, ale Morgan měl aspoň tu vůni oproti Liberté docela ucházející. Doporučit nemůžu ani jeden, ale jestli si z toho chce někdo dělat drinky, tak tam se to asi ztratí. Ostatně i přímo na lahvi Liberté se píše, že je určen do drinků. Bída s nouzí, ale aspoň člověk vidí, jak daleko lepší rumy pijeme a co si lidé běžně kupují za komerci.
Body: 62

Láhev: Captain Morgan Original Spiced Gold
Autor: bred
Aroma: sladká vanilka, biela čokoláda,slabulinký náznak korenia
Chuť: sladulinká vanilková dobrota
Dozvuk: krátky nevýrazný
Shrnutí: veľmi príjemne ma prekvapil,veľmi mi chutil,to znamená,že aj za málo peňazí sa dá zahrať dobrá muzika
Body: 85

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.