ZPĚT

Recenze:

Láhev: Kavalan
Autor: J.K.Ch
Aroma: Nasládlá jakoby kovová vůně s karamelem vanilkou a zvláštní zatuchlostí a parfémovitá kytičkovitost. Je výrazná zvláštní, ale ne to co hledám.
Chuť: Citrusy, pomerančová kůra, silně ovocné s pendrekem, dřevitost a nedozrálá meruňka.
Dozvuk: Dozvuk je o trošku méně než středně dlouhý, lehce nahořklý se stopami pomerančové kůry, s jemnou dřevitostí a kořenitostí, zase jde lehce cítit kov.
Shrnutí: Zkuste ji. Je to něco jiného, neotřelého trochu mimo můj vkus a záběr, ale příjemné. Láhev je na můj vkus zbytečně drahá a to se jedná o základní plnění palírny.
Body: 76

Autor: Nethar
WB   WOL
Aroma: Sladká, vanilková, navoněná, ale je mi to příjemné. Časem přechází do takové té dřevitě-kokosovité, jehličnaté vůně. Pár kapek citronu.
Chuť: Sladká, hladká, trochu dřevitě okořeněná.
Dozvuk: Dozvuk takový vcelku obyčejný, spíše dřevitý
Shrnutí: Já myslím, že se jim vcelku povedla, průměrně dobrá whisky. Je to takové dost výrazně voňavé, vanilkové, kdo to máte rád, Concertmaster byl v tomhle podobný.

Autor: joy
WB
Aroma: ze začátku lakové, pak se objeví přemíra kokosu a mezitím probleskují banány a trocha sladu
Chuť: opět ten lak, pak sladkost, kokos, koření, pepř a dřevo
Dozvuk: krátký, sladký, vrací se kokos a dřevitost
Shrnutí: Na takovouto exotickou zemi docela slušné pití

Autor: lochness
Aroma: Ťažká, sladká, bourbon
Chuť: Zaostáva za arómou, blendovo štípe
Dozvuk: Drevitý bourbon.
Shrnutí: Za 55E som čakal väčší bigbeat. Najviac asi zaujala vo vôni, ale kvôli aróme si flašky nekupujem.

Autor: tornado
Aroma: Příjemné, celkem výrazné. Dominuje oříškové sherry, po odstání se znatelně nezmění.
Chuť: Jednodušší, ale hezká, lehce medově nasládlá. Opět dominuje sherry.
Dozvuk: Doznívá chuť, ke konci se objeví náznak perníku a pomerančů.
Shrnutí: Sympatický lehčí kousek.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.