ZPĚT

Recenze:

Láhev: Compass Box Morpheus
Autor: Nethar
WB
Aroma: Velice intenzivní, doposud jedna z nejsilnějších (silou vůně), co jsem na festivalu měl. Sladká, rumová, rozinky. Testovat naslepo, tak bych vám asi i bez velkého přemlouvání uvěřil, že je to rum.
Chuť: dřevitý rum
Dozvuk: Je to možná až moc výrazné a sladké, ale to je ok.
Shrnutí: Na fesťáku jsem si ještě poznamenal stručně: "Cena?" No spíše vysoká, už jenom kvůli té omezené dostupnosti, takže asi nic. Ale dobré to bylo, pokud si rádi "zamlsáte".

Láhev: Compass Box Morpheus
Autor: josé
WB
Aroma: sladké, hutné, z vysoka nad sklenkou kokosové, pokud jsem se ponořil hluboko do sklenky citrusově svěží
Chuť: rumovost, vanilka, sladká, hladká
Dozvuk: středně dlouhý, vanilkový, trocha dřeva
Shrnutí: mmmmm mňmka. to mi sedí. rumová sladkost to je něco pro mě. právě jsem se zamiloval. tu chci! až doma si dohledávám informace a brečím do polštáře. tahle láska nedojde naplnění. lahví podle compas box snad dokonce jen něco přes 900. vydaných v roce 2007 speciálně pro londýnské obchodníky s nápoji Milroy’s of Soho. reálně už asi nesehnatelné. kam Petr chodí na takovéhle raritky? zamačkávám slzu a jen vzpomínky mi zůstanou...

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.