ZPĚT

Recenze:

Láhev: Dun Bheagan Blended Malt
Autor: Hunter
WB
Aroma: Ve vůni zaujme nasládlá, jemně zemitá rašelina, která mi připomíná Caol Ilu, možná Bowmore, ale ta rašelina je zde vyvážena ovocností, je to asi tak 50:50, s jemňoulinkých závanem peprmintu.
Chuť: Na jazyku působí olejnatě, jemně jódově, s mírnou peprností, zemitá a nasládlá. Dozvuk je hlinitě peprný, kořenitě nasládlý.
Shrnutí: Velmi zajímavě namícháno, musím říct, že ač jsme kupoval naslepo, jsem spokojený, očekával jsem slabší výkon a když uvážíme cenu za litrovku, dostaneme hodně muziky za velmi málo peněz. S čistým svědomím, pokud se taková akce bude v Travel Free opakovat, doporučuji k vyzkoušení.
Body: 84

Autor: Nethar
WB
Aroma: mírně nakouřený les, přišlo mi spíše s kyselejšími podtóny, ač to není Jihlavanka, voní hezky
Chuť: v chuti slabší projev, nasládlý
Dozvuk: rašelině dřevitý, středně dlouhý
Shrnutí: příjemná blended malt whisky, za láhev by mi asi nestála, ale není důvod, proč by si na ni člověk nemohl pochutnat

Autor: josé
WB
Aroma: sladké, nahnilé ovoce. lesní med. poměrně silné. lehce dřevité tóny. jakási umělost. jahody (b.2/3)
Chuť: začíná sladším dřevem, zvláštně kořenitě hořkne - bobkový list, špetka soli (b.1/4)
Dozvuk: nasládlý s trochou dřeva a kouře, větrový (b.0/2)
Shrnutí: pěkná vůně, v chuti mi přišla slabší. za vzorek děkuji Hunterovi (b.0/1)
Body: 3

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.