ZPĚT

Recenze:

Láhev: Longrow 10 yo Tokaji
Autor: Radek
WB
Aroma: Těžké tóny kůže v kterých probleskuje cosi travního.
Chuť: Na rtech to vypadá velice nadějně, nicméně v okamžiku kdy jí pustíte dál do úst poněkud zjankovatí. Takže výsledný dojem je že čokoládová chuť je poněkud narušena něčím co bych přirovnal k okeně.
Dozvuk: Čokoládový.... a na špičce jazyka holt ta okena.
Shrnutí: Vlastně je to docela dobrá whisky, ale jako kdyby jí připustili k něčemu kam neměli. Že by nevhodný finish? Vůbec netuším co by to mohlo být. Po odtajnění: To teda čumim. Tenhle vzorek jsem si kdysi objednal u Petra a naprosto zapomněl že něco po Tokajskym se mě válí v baru. Tak trochu pro mě zklamání, měl jsem od tokajskýho finiše větší očekávání.
Body: 84

Láhev: Longrow 10 yo Tokaji
Autor: zyki
WB
Aroma: výrazná, hutná sladkost tokajského (nedokážu to popsat jinak), v pozadí lehký náznak rašeliny
Chuť: sirupový dojem, sladkost se zmírní, perlí na jazyku, o něco více rašeliny, ale ta je stále v pozadí
Dozvuk: tóny suchého bílého vína, pokračuje ovocnost a lehká stopa rašeliny
Shrnutí: výborná whisky, jsem nadšen, celá láhev by lákala, ale asi bude horší ji sehnat, v porovnání s Longrow Red se mi zdálo, že je tady méně rašeliny

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.