ZPĚT

Recenze:

Láhev: Jack Daniel's Tennessee Honey
Autor: Bindt
Aroma: Sladká, medová, cítiť vzdialené jablko- namočené v mede :D
Chuť: Spočiatku sladká a silne medová, po chvíli nepopísateľné korenie a hneď nato štipľavosť alkoholu, ktorú cítiť ešte dlhý čas.
Dozvuk: Stredne dlhý, pálivý, mierne korenistý ale hlavne hrejivý, po sladkosti medu toho už veľa nezostalo, no nemôžem povedať, že by tam niekde nebola.
Shrnutí: Príjemné pitie, vadí mi tá štipľavosť na konci, od medového Jacka by som to v takej miere nečakal, po prehltnutí dlhý hrejivý finiš, po pridaní asi pol deci vody je to bez štipľavosti a vcelku príjemné, ale to už som tú whisky, pardón likér :roll: utopil. Na večerné popíjanie v chladnom zimnom období je však veľmi dobrá.
Body: 80

Autor: Hunter
Aroma: Příjemná, hřejivá, nasládle exoticky dřevitá vůně s jemným, nerušivým dotekem Jacka Daniela. Med je tu samozřejmě taky znát, připomíná mi bonbóny "Medovky".

K tomu všemu se přidává jemně nasládlé koření.
Chuť: Na jazyku působí olejnatě, zprvu se zdá hodně sladký, postupně se vynořuje mírná štiplavost alkoholu, dále koření, hlavně asi skořice a nakonec v dochuti i ovocná, až jablečná příchuť. Po odvětrání pak prázdná sklenka voní po santalu, až taková vůně starého nábytku, kostela.
Shrnutí: Velmi povedený likér, tohle se Jackovi moc povedlo, nečekal jsem, že mi tak zachutná.
Body: 84

Autor: Jerry1
Aroma: Medové aroma je tak dominantní, že už nic jiného není cítit.
Chuť: Lepivě nasládlá a nic víc se pod tím nánosem nedá objevit.
Dozvuk: Okamžitý.
Shrnutí: Díky Netharovi jsem mohl i já ochutnat tento medový přízrak, obzvláště ze studijních důvodů, co příště určitě nepít.

Autor: Króča
Aroma: Příjemné překvapení = velice povedené medové aroma.. pro mne asi nejzdařilejší z různých rádoby medových špiritusů co jsem od/do té doby měl..dál vcelku fajn dřevo mírně lakované vanilkou..postupně vylézala stále klasičtější vůně lehkého bourbonu..
Chuť: hutnější sladká medová esence, doplněná voňavě dřevěnou whiskey :doh: pardon bourbonem..
Dozvuk: medově sladký, dřevěný, s vlašskými ořechy
Shrnutí: Druhý malý panák jsem už nedopil...příliš sladké..přesto musím uznat, že jsem čekal větší průšvih..bohužel v chuti bylo jasně cítit, že Jack Honey viděl med max. z rychlíku :snooty: anebo v Tennessee mají nějaké jiné včelky..ale jako jo, mít chuť mlsat, tak to dám na led a budu spokojený :shifty:

Autor: bred
Aroma: typický jack, uhlíky s medom,príjemná kombinácia
Chuť: uhlíky spolu so sladučkým medíkom, sladulinká dobrota
Dozvuk: kratší,sladký
Shrnutí: výrazne medová sladkosť v spojení s typyckou chuťou jacka danielsa je veľmi príjemná kombinácia,ľahučké jemné pitie, hlavne si určite podmaní ženskú časť populácie
Body: 88

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.