ZPĚTRecenze:

Láhev: Cutty Sark Storm
Autor: Hunter
WB
Aroma: Robustní, výrazné aroma, suché, citrusové, grepově nahořklé a zároveň vanilkově nasládlé, trochu peprné a lakové. Dost v retro stylu, hodně připomíná styl mých aukčních úlovků

destilovaných na přelomu 70. a 80. let. Přímo srovnávaný [url=http://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=1303]Buchanan's 12 yo[/url] je ale barvitější a o třídu výše.
Chuť: Olejnatá, drsná, suchá, jako by byla šmrncnutá sherry sudy, dřevitá, mírně nahořklá.
Shrnutí: Jde o blend hodně osobitý, přímočarý, až neotesaný, jako by si tuhle whisky vypálil bodrý sedlák a pak vám ji pyšně nalil se spikleneckým mrknutím, co na jeho výtvor řeknete. Zatím mě ani jeden Cutty Sark nezklamal, myslím, že za zkoušku stojí všechny tři, Storm, Prohibition edition i klasický. V rámci blendů jde o výrazný nadprůměr.
Body: 82

Láhev: Cutty Sark Storm
Autor: josé
WB
Aroma: slabé. trochu dřeva, sena a divné plastovosti. nezralé ovoce. grep. pomerančové čokopiškoty dodávají něco sladkosti. zvláštně větrové. (b.0+/3)
Chuť: překvapivě hodně sladká. med. pak se projevuje dřevo a hořkost pelyňku. kapka citronu a opět plastovost. (b.1/4)
Dozvuk: sladší. mléčná čokoláda. dřevitý, hřejivý, mátový. (b.0+/2)
Shrnutí: slepý duel dvou vzorků Cutty Sark z Whiskyfestu - Prohibition vs Storm. o fous lepší než Prohibition, ale ani tak nic, co bych chtěl opakovat. spíše nelíbí. (b.0/1)


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.