ZPĚT

Recenze:

Láhev: Jim Beam Black (Aged to Perfection)
Autor: Hunter
Aroma: Bourbon v plné kráse, naštěstí v překvapivě ucházející formě. Kůže, ředidlo, vanilka. Vůně je vyzrálá až sametová.
Chuť: Uhlazená, vyzrálá, netrpí tak tou známou voňavkou, trochu nahořklá.
Dozvuk: Dřevitý, karamelový, středně dlouhý.
Shrnutí: Na to, že je to bourbon a ještě k tomu Jim Beam, tak musím uznat, že špatný vůbec není. Je to jeden z těch snesitelnějších, a kdybych musel někde na akci pít bourbon, umím si představit, že tenhle bych si dal bez mučení a výrazu odporu.Ale že bych ho vyhledával sám od sebe nebo dokonce kupoval, to asi ne. Netharovi děkuju za vzorek. Přinejmenším jsem měl možnost přehodnotit názor na značku Jim Beam, oproti bílému je to jistě pokrok.
Body: 75

Láhev: Jim Beam Black (Aged to Perfection)
Autor: Nethar
Aroma: sladce slaďoučky slaďoušek, nemohu se zbavit pocitu pocukrované umělé hmoty, v pozadí ale jako osvěžení jakási octová kyselost
Chuť: příjemně teplý, hladivý, sladce karamelový
Dozvuk: během polknutí se vždycky zašklebím, ale pak přijde dlouhý a vcelku příjemný sladký vanilkový dozvuk
Shrnutí: přistupuji-li k němu bez jakýchkoliv očekávání, jsem příjemně potěšen. Umělohmotná sladkost sem prostě patří a že mi to nechutná, je jenom můj problém

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.