ZPĚT

Recenze:

Láhev: Canadian Club 12 yo Classic
Autor: Hunter
WB
Aroma: První co mě zaujalo, je výrazné aroma kůže, že by ji mohl i Ron Barceló Imperial závidět (když to lehce přeženu). Trocha nasládlého koření a vanilka.
Chuť: Napřed působí při poválení po jazyku jemně, s pěknou nasládlostí, pak se přidá i dřevo, bourbon nikde necítím, spíš bych hádal na vyšší podíl žita, připomíná to lepší z rye, ale v trochu ředěné formě, přece jen je to blend. Hořkost naštěstí taky nikde nevykoukla, alespoň já ji tam necítím.
Shrnutí: Milé překvapení z Kanady, to jsem rád, že si můžu po hrůze z Crown Royal zlepšit mínění. O to víc teď asi budu toužit po krásné lahvi Caribou Crossing nedávno představené v novinkách. Oni to i v té Kanadě uměj vypálit dobře.Odkaz na WB jsem zařadil, i když se jedná o větší objem a lehce jiný design lahve, ale dle stránek výrobce se víc verzí Classic 12y nedělá.Netharovi děkuji za vzorek!
Body: 83

Láhev: Canadian Club 12 yo Classic
Autor: Nethar
Aroma: máslový dort od babičky, oříšky, jahody; slabá intenzita s vodou i bez
Chuť: karamel, trocha sladké bourbonovitosti, ale i nahořklé koření nebo snad hořké vlašské ořechy, které vůbec nepůsobí špatně
Dozvuk: sladce dřevitý, spíše kratší
Shrnutí: vlastně ani nevím proč jsem očekával katastrofu, byl jsem však příjemně překvapen. Spíše slabší v intenzitě jednotlivých charakteristik, přesto však příjemné nenáročné pití na běžný večer

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.