ZPĚT

Recenze:

Láhev: Black Ram
Autor: Cyra
Aroma: Dortík kupovaný v supermarketu - taková umělá vanilka pokapaná citronkou a Okenou. Líh. Působí to až nebezpečně a skoro se bojím napít
Chuť: Ale v chuti je to o dost lepší. Jemná sladší, lehká chuť. Opět ždibec vanilky a citrusů, k tomu ale zalitých jemnou vodkou (ne vodou)!.
Dozvuk: Pořád do sladka. Vodka ochucená cukrem, s jemnou dávkou ovocného extraktu.
Shrnutí: V e-shopech se dá koupit celá lahev. Dělají i nějakou s medem (asi se inspirovali Jackem D.), ale mě bohatě stačil tento vzorek.

Láhev: Black Ram
Autor: Hunter
WB
Aroma: Podivná vůně, připomíná nějaké čistící prostředky, levný chlast, v druhé vlně trocha ředidla. Chemicky sladká a zároveň nahořklá vůně. Po pravdě vůbec neláká k napití, ale pro účely recenze jsem sebral všechnu odvahu a malý doušek bohatého vzorku okoštoval.
Chuť: Obdobně bizarní jako vůně. Lihovina nejnižší kategorie, s hrůzostrašnou dochutí škrábající v krku. Šklebil jsem se u toho odporem. Sorry Cyro,zbytek jsem musel vylít.
Shrnutí: Zdá se, že laťku nejhnusnějších whisek je pořád kam posouvat, zdálo se to nemožné, ale soudruzi z Bulharské lidové republiky to zvládli.
Body: 20

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.