ZPĚTRecenze:

Láhev: Trois Rivières Ambré
Autor: Hunter
Aroma: Oproti La Favorite je to více svěží, medově-dřevitě-ovocná vůně, pak peprná. Je cítit i šťáva z cukrové třtiny, pod tím hlubší živočišné tóny (zmoklý pes, obojek nebo tak něco).
Chuť: Ovoce s medem, pak chuť přechází do stylu brandy (přepálené hrozny), mírně peprnost a pak se po jazyku přežene ten typicky zvláštní agricole závoj. Oproti La Favorite je zde

jemnější, není to tak roztěkané, zde je uhlazenější. Je to i sladší a je zde znát příchuť šťávy cukrové třiny.
Shrnutí: Další Martinik, zde už jsem spokojenější než s La Favorite, možná lahvi postupně přijdu víc na chuť, až si na dochuť víc zvyknu. Zajímavá kombinace nasládlosti a peprnosti se mi líbí.
Body: 83

Láhev: Trois Rivières Ambré
Autor: josé
Aroma: záleží, jak moc strčíte nos do skleničky. jen tak zlehka nad sklenkou je vůně příjemná, karamelově a sirupovitě sladká, trochu vanilka. při hlubším nasátí je lihově ostrá, syrovější - syrové dřevo, třtina. dubové, kdoule. tahle "vrstevnatost" je zvláštní, líbí se mi hledat. při druhém přechutnání tu mám poznámku: nechat odvětrat, zlepší se.

po naředění: spíše kyselejší, bonpari (b.2/3)
Chuť: sladkost 1/3, prvotní sladkost střídá zemitost, trocha jehliček, pepřovost a dřevo. celkově řidší, ne moc výrázná, nahořklá

po naředění: hořkne, takže tudy cesta nevede (b.1/4)
Dozvuk: nasládlý, hladký, hřejivý a až později opět kořenité dřevo a ta zvláštní zemitost (b.1/2)
Shrnutí: překvapilo mě hlavně více tváří ve vůni. na samotné popíjení je přecijen ještě poměrně hrubý. (b.0/1)
Body: 4


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.