ZPĚTRecenze:

Láhev: The Glenlivet 15 yo
Autor: Hunter
WB   WOL
Aroma: Lehká ovocitost, ale obohacená dřevitostí,plus navrch pečená jablka.
Chuť: Vanilka, špetička skořice, poměrně vyvážená, ale kratší dozvuk.
Shrnutí: Není to špatná whisky, myslím že třeba Shargardovi by se trefila do jeho stylu, ale moje preference se později začly ubírat do jiných oblastí a typů, tyhle lehčí jemné kousky nejsou úplně moje krevní skupina, ale i přesto jsem si na Glenlivet 15y dokázal pochutnat a zpříjemnila mi nejeden večer, než padla za vlast.Jim Murray hodnotí 80/100, na WhiskyBase průměrná známka 82,31b.

Pokud vám tento typ whisky vyhovuje, určitě se jí bát nemusíte.
Body: 79

Láhev: The Glenlivet 15 yo
Autor: Radek
Aroma: Tak mám dojem, že asi přestanu hodnotit aroma, čuchal jsem k ní zdatně (nechal jsem se inspirovat Ralfym a bořil nos do sklenice co to šlo) ale nějak nejsem schopnej tu vůni definovat.... sorry.
Chuť: Tak tady musím uznat je oproti 12yo znát jistý posun, ubylo trávy a i ty citrony trochu zesládly, dokonce náznaky čokolády.
Dozvuk: standard, nic zvláštního
Shrnutí: Jo, je tady oproti 12yo jistý posun, ale zda je to k lepšímu si nejsem jist. Tak trochu jako kdyby chtěl tenhle Glenlivet změnit stranu barikády a opouští svůj citrónově-travní charakter. Někomu to možná vyhovuje, ale mě na tý 12yo vyhovovala právě ta jednoduchá chuť (a nakonec i cena). Když budu chtít zajímavější whisky, nesáhnu po Glenlivetu.
Body: 80


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.