ZPĚTRecenze:

Láhev: Dillon VSOP
Autor: Hunter
Aroma: Vyzrálá, výrazná, hutná a zároveň uhlazená vůně, s cedrem, kůží a karamelem. Nejintenzivnější složkou je cedr s kůží. V druhé vlně květinové aroma,

vůně je vrstevnatá a občas vykouknou plástve, až připomíná Angosturu.
Chuť: První dojem je dřevitější, medový, vyzrálejší, pak ale stejně nastoupí ten typický šmak Martiniku, v plné síle a "kráse", za což jdou body dolů...
Shrnutí: Slušný výsledek, ale s ohledem na ten typický agricole dozvuk, či ocas, to na nějaké vyšší příčky v rumovém žebříčku prostě není.
Body: 86

Láhev: Dillon VSOP
Autor: josé
Aroma: nasládlé, med, kandované ovoce, kandovaná pomerančová kůra s trochou kyselosti. dřevo. poměrně hutná, plná. po přivonění k právě odšpuntované lahvi či ke sklence bezprostředně po nalití cítím zvláštní záblesky připomínající odér zemního plynu s trochou lihovosti (b.2/3)
Chuť: sladkost 0/3, popořadě dostávám hodně dřeva, potom hodně dřeva, pak kyselost, jehličky s kořením a až později vanilkovou nasládlost. vyzněním připomíná dřevitou whisky. zemitost neobjevuji. (b.2/4)
Dozvuk: vanilka, čokoláda a samozřejmě dřevo. zemitost se objevuje až po hodně dlouhém čekání a jen tak zlehka, že je to vlastně příjemné (b.1/2)
Shrnutí: jednodušší, dřeva je na můj vkus trochu moc (b.0/1)
Body: 5


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.