ZPĚTRecenze:

Láhev: Plantation Jamaica 2000
Autor: Hunter
Aroma: Ovocně likérová, mírně alkoholově štiplavá vůně, čokoláda s likérovou náplní, růže nebo podobné květinově nasládlé aroma. Posledí složka je lehce agresivní a rušivá, něco jako lékařský líh.
Chuť: Chuť je naštěstí harmoničtější než vůně. Medově kožená s pralinkami, čokoláda. Štiplavější v dozvuku, zde není pochyb, že pijete rum, klasika.
Shrnutí: Protentokrát poslední z ochutnaných Plantation rumů u josého. Mírné pihy na kráse, ale v celku dobrý rum.
Body: 84

Láhev: Plantation Jamaica 2000
Autor: mahdi
Shrnutí: Stareno 10 let v sudech po bourbonu a posleze 3 roky v sudech po konaku Pierre Ferrand. Vune intezivni lak (barva). chut stejne. Dochut dlouha tmavsi, pikantni. Celkove to vidim jako piti pro ty, co [url="https://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=2002"]St. Lucia[/url] je prilis agresivni, nachazim dost spolecnych not, ale toto je mirne "jemnejsi", nicmene porad Jamajka a kotlikova metoda = nic pro deticky. Je mozny, ze prehodnotim svuj seznam stalic a preradim toto misto St Lucie, zatim tezko rict, ale je to silne pitelny, pokud hledas tento styl. Flaska mizi proste rychle :) Hodnoceni nebere vubec v uvahu cenu pod 800, coz je za podobnou kvalitu, nebojim se rict - famozni (nicmene stejny jako St. Lucia).


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.