ZPĚT

Recenze:

Láhev: Old Smuggler
Autor: Nethar
Aroma: karamel, bourbonovitá sladkost, která dle mého nebude pocházet z ječmene, spíše plochost stylu Printer's, celkově taková květinková (snad jsem kytičky neurazil) a ne moc výrazná (to by mohlo být plus)
Chuť: koření, trochu hruškové sladkosti a trochu nepříjemné hořkosti, aby to nebylo tak v pohodě, jak se zprvu zdá
Dozvuk: zůstává trochu sladkosti stylu drobenkové buchty, pak dlouho nic, takže se zdá, že dozvuk vlastně skoro žádný. Následně je nutno se znovu napít, jinak se odkudsi objeví nepříjemná hořkost, nevím, jak to dělá
Shrnutí: za ty peníze je to normální ne moc dobrá míchaná whisky, takže když budu mít chuť jen tak se něčeho nenáročnýho napít a v peněžence jen pár drobných... tak ještě měsíc počkám a koupím si pak něco lepšího ;)

Láhev: Old Smuggler
Autor: Torrez
Shrnutí: No ... měl jsem vzorek z trochu déle otevřené lahve (to bylo možná štestí). Ve vůni nic zajímavého nebo hezkého, chuť lehce lízlá citrusy (opravdu jen trochu), ale ještě jsem nezažil aby mi v dokončení visel v ústech líh. Čistý za mě ne, na ředení proč ne.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.