ZPĚT

Recenze:

Láhev: Clynelish 10 yo 1992 Hedges & Butler
Autor: Hunter
WB
Aroma: Výrazně sladová vůně, medově nasládlá s pomerančovou kůrou, k tomu grep a příjemně dřevo.
Chuť: Nádherně sladká, slad, med, čokoláda, citrusy. Krásně uhlazená. Sladkost je hodně výrazná a příjemná, je vyvážena příjemnou dřevitostí a citrusy.
Shrnutí: V rámci sladového stylu je to chuťově nejlepší whisky, co jsem pil. Aroma je takové průměrné, ale chuťově je nečekaně výrazná a šmakovala mi moc. Měl jsem miniaturu koupenou z Diosu, lahev bych bral všemi deseti.
Body: 87

Autor: Kobalt
WB
Aroma: Méně sladký tuhý med, voskový med, sladký vosk, svěží ovocná - meruňky.
Chuť: Sladká a silně ovocná, ihned nastoupí alkoholová perlivost (pálivost). Sladký med, přezrálé meruňky, kvasící meruňky, zatuchlý med. V pozadí i sladké dřevo a hořká čokoláda.
Dozvuk: Med, sladké dřevo, voskovité ovoce. Ze začátku meruňky, pak med v plástvi.
Shrnutí: Velice zajímavá a živá whisky. Sklenice meruněk v medu s voskovou zátkou. Medový Highland styl. Klidně bych si dal znova,

Autor: zyki
Aroma: perník, včelí vosk, lak na dřevo nebo spíše leštidlo na nábytek, náznak nějakého ovoce
Chuť: "perlí na jazyku", vosk přechází v cizokrajné koření
Dozvuk: koření převládne

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.