ZPĚT

Recenze:

Láhev: Key Rum Caribbean Dark 4 yo
Autor: Hunter
Aroma: Hutně kožená, těžší vůně, rumově pralinková, s vanilkou, zemitostí a náznakem trouchnivějícího dřeva.
Chuť: Vanilkově nasládlá, medová, pralinková, mírně štiplavá na jazyku. Ve slepém testu bych asi poznal vliv Střední Evropy.
Shrnutí: Koupil jsem půllitrovou lahev na zkoušku normálně v Albertu za 239 korun, a investice vůbec nelituju. Když se podívám v rumovém žebříčku na okolní konkurenty,

tak je to velmi pěkný výkon za ty peníze. Určitě z pohledu investice lepší volba, než třeba 7 yo Havana Club, nebo 9 yo Centenario. Tenhle rum mě neurazil, ani nezklamal. V nabídce má Stock

Plzeň i verzi White a pak Spiced Gold. Ten Gold někdy zkusím.
Body: 82

Láhev: Key Rum Caribbean Dark 4 yo
Autor: tornado
Aroma: Zdálky: třtina a čokoládová tyčinka Kofila. Zblízka: trochu lihovitost, přidají se rozinky a skořice.
Chuť: Lehká, není moc sladká, spíš do sucha. Připomíná brandy (nugát, rozinky a špetka koření). Celkově působí trochu chlastovitým dojmem.
Dozvuk: Nepatrně se zvýrazní čokoládové tóny.
Shrnutí: Vzhledem k prodejní ceně jsem toho moc neočekával a moje neočekávání se potvrdilo. Ale jednou za život to člověk ochutnat může.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.