ZPĚT

Recenze:

Láhev: Grant's Voyager
Autor: Kobalt
WB
Aroma: Med, rašelinný kouř.
Chuť: Medová sladkost a rašelina.
Shrnutí: Jednoduchá a příjemná, není extrémně intenzivní. Velice lehce a dobře pitelná.

Láhev: Grant's Voyager
Autor: xenopus
WB
Aroma: V zásadě jednoduché a příjemné, alkohol neštípe a dává tušit kouřovou chuť, pro Grant's netypickou. Kouř, ovocná sladkost, trocha karamelu a obligátních rozpouštědel.
Chuť: Průměrně intenzivní, průměrně hladká, nadprůměrně návyková. Kouř, uhlí, hrušky, angrešt a fíky, dřevěná sladkost.
Dozvuk: Spíš kratší, kouř se vytratí, zbyde hořkost (ale ještě jakžtakž snesitelná) a jako poslední v dozvuku zůstává medová sladkost připomínající bílá fortifikovaná vína, což se mi hodně líbí. Kouř, nakyslé hrušky, med, dřevo.
Shrnutí: I s tím kouřem charakterově patří do mé oblíbené rodiny Grant's, rozhodně mi ale chutná víc než základní Family Reserve. Chuťově mi na blend vyhovuje hodně, i víc než Passportka, která mi z nakouřenějších základních blendů chutná nejvíc. Celkový dojem kazí ta hořkost. Za litrovku docela příjemná cena, pro mě adept na nákup další lahve na takové to nezávazné večerní popíjení z whisky tumbleru, např. při sledování filmu.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.