ZPĚT

Recenze:

Láhev: Glenmorangie Tùsail
Autor: J.K.Ch
Aroma: Ovoce, oříšky, karamel, čokoláda a kytičky. Docela příjemná.
Chuť: Sladce vanilková se skořicí a zázvorem. Svěží až travnatá, čerstvé dřevo.
Dozvuk: Čerstvé dřevo, zázvor, kedluben i když je to zvláštní, ovesné vločky.
Shrnutí: Příjemná, hřejivá (zázvor, skořice a alkohol) whisky, ale díky ceně jinak nezajímavá.

Autor: Nethar
WB   WOL
Aroma: oříškovo-ovocné highland
Chuť: dřevitá sladkost
Shrnutí: Předchozí private edition od Glenmorangie mi moc chutnaly, tak jsem využil příležitosti a zkusil i tu nejnovější, protože na láhev to kvůli té vší limitovanosti a cenové politice určitě nedopadne. Opět se povedla, dobrá whisky, i když například z loňské Companty jsem byl nadšený o dost více, tuhle asi brzy zapomenu.

Autor: josé
WB
Aroma: slaďoučká vanilka, jemný AO, karamel. to po delší době zeslábne a převládne nasládlá vínovost. zelené listí. zvláštní vývoj. (b.2/3)
Chuť: pikantní, skořicově pepřová. sladkost, slad, trocha vanilky, šmrncnuté nakyslou vínovostí. rybíz, rebarbora, zelené jablko. bohužel celkem nahořklá. umakart. (b.2+/4)
Dozvuk: sladší, hřejivý. vanilkový pudink pokapaný malinovou šťávou a dřevo. (b.1/2)
Shrnutí: dobré jako většina GM, ale na zadek mě neposadila. (b.0/1)

Autor: joy
WB
Aroma: sladkost, vanilka, oříšky, banány, slad, opálený dub
Chuť: dřevitě sladová, oříšky, vanilka
Dozvuk: sladký, sladový, dřevitě nahořklý, koření, vanilka
Shrnutí: Řekl ych taková typická Glenmorangie, není špatná, Nectar mi chutná asi více, navíc i podle ceny je volba jasná

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.