ZPĚTRecenze:

Láhev: Gosling's Black Seal
Autor: Duthoron
Aroma: Připomíná kapky na kašel.
Chuť: Hořká čokoláda a (!) fernet.
Dozvuk: Doznívá do hořké kávy.
Shrnutí: Není to špatné, ale když chci chuť fernetu, tak si přece můžu dát přímo fernet :-(. Asi jsem od něj čekal moc (viz úvod), ale docela mě zklamal. Známkou se propadá někam k horšímu průměru.

Láhev: Gosling's Black Seal
Autor: josé
Aroma: nasládlé. banán, meloun, třešně, hřebíček, vanilka. (b.1/3)
Chuť: sladkost 1/3. ostřejší. koření - lékořice, hodně skořice, od hřebíčku do hořka. lékorky, jakož i ovocněsladké až umělé, tropické. banán z vůně. (b.1+/4)
Dozvuk: karamelový, spálený. odeznívá kořením z chuti. nahořklé dřevo. (b.0+/2)
Shrnutí: moc mne nezaujal. je dochucovaný nebo není? na stránkách nic nepíšou a etiketu v ruce nemám. aby to bylo jen ze sudů, těžce pochybuju. (b.0/1)

Láhev: Gosling's Black Seal
Autor: tornado
Aroma: Tmavá čokoláda, rozinky, perník. Po odstání získá nepatrně na štiplavosti. Náznak banánu a stopa umělé parfémovosti.
Chuť: Není příliš intenzivní, lehce nasládlá. V prvním okamžiku udělá dojem vínovice / brandy, ten ale velmi rychle zmizí a objeví se třtina, med, kokos, rozinky a stopa banánu.
Dozvuk: Zlehka zhořkne a pak krátkém okamžiku se vrátí ke sladkým tónům. Med, rozinky, tmavá čokoláda. V úplném konci ovocná (jahodová) žvýkačka.
Shrnutí: Nikterak zvlášť mě nezaujal. Na můj vkus postrádá intenzitu a hutnost. Gosling's Family Reserve Old Rum mě zaujal ještě méně.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.