ZPĚT

Recenze:

Láhev: Jack Daniels Tennessee Fire
Autor: Hunter
Aroma: Skořice, med. Nic víc jsem nerozpoznal.
Chuť: Brutálně skořicový výluh, k tomu trocha štiplavosti. Je to, jako by jste si nasypali práškovou skořici na lžičku, zalili ji medem a Danielem. Dokončení připomíná štiplavostí nějakou chili čokoládu.
Shrnutí: Rád jsem ochutnal, nebyl to zas až takový propadák pro mě, ale honey je o hodně dál. Tohle bych si už znovu dávat nemusel. Jeden panák na vyzkoušení mi stačil.
Body: 70

Láhev: Jack Daniels Tennessee Fire
Autor: brodequin
Aroma: Skořice a nádech whisky. Nebudu rozpitvávat, příliš jsem se nesoustředil.
Chuť: Toto asi také nebudu příliš rozvádět. Tekutá skořice, do toho slabý náznak whisky.
Dozvuk: Dochuť jsem se snažil následující večer přebít něčím jiným.
Shrnutí: Omlouvám se předem, že jsem se odvážil, já newhiskař, takto recenzovat nový Jack Daniels. Jsem rumař a do whisek se teprve snažím proniknout, i když se mi to stále nedaří. Nedávno jsem zkusil vzorek Glenfiddichu 12, což mi moc nechutnalo. Pořád ale mám v zásobě k ochutnání Talisker 10, který mi zatím chutná nejvíc. Vím, toto je spíše likér, ale takhle v sobotu večer u baru jsem se odvážil a ochutnal i toto. I když whiskám tedy neholduji, dokážu rozeznat kvalitu. Toto byl ale strašný zážitek celého večera a nevzpomínám na to rád. Některým holkám prý chutná, ale já jsem měl pak minimálně hodinu problém s žaludkem a snažil jsem se to zapíjet vším možným, jen abych na tu chuť zapomněl. Je to v podstatě sladká, tekutá skořice s alkoholem. Mám teda rád skořici, ale toto ne. Už nikdy více. Jsem ale zvědavý na váš názor. Honey nebyl vůbec špatný, ale podle mě si to vzali výrobci až příliš do hlavy a tento experiment se, teda alespoň za mě, vůbec nepovedl. Body dávám pouze za pěknou lahev a celkem povedenou reklamu v ocbchodech, kde je láhev pěkně podsvícená, jako že hoří. Je to hezké. :-)
Body: 10

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.