ZPĚT

Recenze:

Láhev: Captain Morgan Black Label
Autor: Hunter
Aroma: Kdybych neviděl tu tmavou barvu a nevěděl bych, že jde o rum, tak bych přemýšlel nad tím, že je to snad nějaká velmi levná a nevýrazná blended whisky. Na rozdíl od whisky pak ale aroma inklinuje do čokolády a karamelu.Vyloženě rumového zde necítím nic.
Chuť: Chuť je plochá, nudná, nezáživná, dřevitě karamelová s mírně nahořklým dozníváním.
Shrnutí: Pravděpodobně nejhorší karibský rum, co jsem kdy ochutnal, opravdová bída s nouzí, ničím mě nezaujal, a protože v sobě z rumu snad ani nic nemá, nedal bych si ho ani do míchaných drinků jako Cuba libre, to už by snad lépe posloužil Tuzemák. Z mého pohledu naprosto zbytečný produkt na našem trhu, ani jsem mu zde nechtěl zakládat vlákno, ale aspoň vedle něj vyniknou kvality i těch "průměrných" karibských rumů, jako mi přišel poslední dobou třeba Centenario Conmemorativo 9y, které jsou sice průměrné oproti těm špičkovým, ale pořád o obrovský kus před podobnými nechutnostmi. A cenově od sebe daleko nejsou.
Body: 62

Láhev: Captain Morgan Black Label
Autor: Kobalt
Aroma: Nasládlý, ale ne sladký karamel, dále tóny višně a lékořice. Nerumová.
Chuť: Tmavý karamel s trochou lékořice. Divně sladká.
Dozvuk: Hořkost karamelu nebo tmavého cukru, vrátí se trocha těch višní. Pak ještě něco zvláštního.
Shrnutí: Vůbec v tom nenacházím rum. A navíc je to celý takový pofidérní. Radši se tomu vyhněte.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.