ZPĚT

Recenze:

Láhev: Smooth Ambler Contradiction
Autor: Nethar
WB
Aroma: Velký ovan té amerikánské vanilky. Sladké maršmelouny narvané do pozadí i omotané kolem popředí. Trochu ostře štiplákový, ale vylézá z toho i koření, které v kombinaci s předchozími tóny navozuje dojem vánočního čehosi. Asi takových těch typických českých Vánoc, jak sedíte s bourbonem u krbu, čekáte na Santa Clause a z kuchyně se line vůně pečeného krocana. Je to hodně sladké a nacházím i tóny sladké sladkosti.
Chuť: Johohou, Santa Clausi, nevím, který má kolik, ale tohle je silné, děti, to doma nezkoušejte. Dřevitě ostré, vanilka.
Dozvuk: To já fakt nemusím, tady už to není sladká vanilka, která by se ještě dala, ale umělohmotná dřevitost. Hořká.
Shrnutí: Trochu mi vrtalo hlavou, jestli to je vlastně dobré nebo špatné, jestli to mám doporučit milovníkům Amériky, protože na tu vůni se dá zvyknout, když se dá pít Amaretto a Magistr Dark, že jo, ale pak jsem se poprve napil, resp. polknul. Fuj to je hnus. Johohou.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.