ZPĚTRecenze:

Láhev: Jim Beam Devil's Cut
Autor: Kobalt
Aroma: Dřevo, karamel, něco jako javorový sirup. Docela silné, hutné, nasládlé se suchým dřevem, závany alkoholu, chladivost, stopa hořkosti.
Chuť: Dřevo, míza, perlivost, hořkost, plast.
Dozvuk: Nahořklý, sladké dřevo, karamel, hřejivý, plast. Později v puse řekněme příjemný.
Shrnutí: Vůně příjemná, zbytek špatný. Těžko říct jak za to může plastová lahvička ale řekl bych zbytečná whiskey.

Láhev: Jim Beam Devil's Cut
Autor: Nethar
WB
Aroma: Výrazově méně intenzivní než první vzorek, i když opak bych považoval tak trochu za zázrak. Dřevitá vanilka, jak se snažím nosem zachytit co nejvíc sladkosti, jde mi naproti spíš ostrost alkoholu. Samo o sobě by mi to snad přišlo jako výrazný bourbon, ale takhle je to čajíček. Když je rychle prohodím, tak po přeslazené vanilce prvního vzorku tady zprvu udeří až skoro okurková kyselost. Ale pak se to spraví a to dřevo s alkoholem se smíchá do jakési pepřovitosti. Jako je to zase něco jiného, když už nic jiného :-)
Chuť: Stydím se sám za sebe, ale až s nadšením polykám tenhle jůesejáckej kousek, abych zapil jedničku. Jemnější (ne tolik alkoholu), hladivější, trochu nudně nahořklý.
Dozvuk: Hořký a umělohmotný, jo, na vůni by si člověk zvyknul, ale tu koncovku já prostě nemám u bourbonů rád. Ale není to taková hrůza jako jednička. Tohle je celkově jemnější a kdo si rád ubližuje, chci říct kdo je Króča, teda chci říct, kdo má rád bourbony, třeba by se skamarádili.
Shrnutí: Já už mám ale kamarádů dost. Jednička ač je výrazná, tak mě ve vůni vlastně baví víc, pak už je poživatelnější tahle dvojka, ale stejně, proč já tohle dělám? Rumy, ač je to posh pití, chápu, ale tohle furt nějak ne.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.