ZPĚTRecenze:

Láhev: Redrum
Autor: Hunter
Aroma: První přičichnutí..."Proboha, co je zase tohle???" Jako když si čichnete k tubě šumivých multivitamínů! Celaskon, pak taková ta barevná pěna z bonbónů lékorek. Tohle jsem si přečetl v předchozí recenzi až když jsem to měl sám v poznámkách, takže jsem neopisoval od Ghandimastera. Což znamená, že na to můžete vzít jed, že tam fakt jsou cítit. Super shoda pane kolego. Žužu. Aroma je silné, výrazné, svým způsobem i originální, ale přijde mi to strašlivě umělé a chemické. Není to odporné, neuráží mě to, ale spíš mě to rozesmívá, víc pouťovější už aroma být nemůže. Extrém perverz.
Chuť: V chuti stejný hardcore jako ve vůni. No vlastně spíš softcore. Hódně sladkosti, žužu, zase máte plnou pusu té pěny z lekorek, ale bez toho lékořicového vnitřku. Není to hnusné, ale celé mi to přijde, jako kdyby si malé děti hrály v kuchyni s tím, že pro tatínka udělají mňam mňam rumíček. Kdyby Barbie pila rum, bude to tenhle.
Shrnutí: Ochutnávali jsme s josém na dalším degustačním večeru v českolipském Baru/Kavárně Kocour. Hlavní jádro ochutnávky tvořily čtyři Plantationy, k tomu novinka od Diplomática - Mantuano, pak jsme zkusili El Ron Prohibido Habanero a na úplný závěr pak pouťovou atrakci RedRum. Jsem rád, že jsem si na RedRum mohl udělat svůj vlastní názor, víckrát už si asi nedám.
Body: 60

Láhev: Redrum
Autor: josé
Aroma: ovocná sladkost, tropický multivitamín, ananas, mango. sisinky, kokos (b.2/3)
Chuť: sladkost 3/3. i v chuti výrazná ovocnost. mango, meruňky, trocha koření a nahořklosti (b.2/4)
Dozvuk: sladký, ovocný. výrazně žvýkačky Bajo (b.1+/2)
Shrnutí: ale jo. je to likérek, ochucený rum s výraznou ovocností. jako sladká tečka byl fajn. opět ale platí, že víc panáků bych nedal. jeden na chuť ano. líbil se mi. tato kategorie spiced/flavoured si své zákazníky najde. (b.0/1)


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.