ZPĚT

Recenze:

Láhev: Jameson Caskmates
Autor: Kobalt
WB
Aroma: Nasládlá a spíše obilná, ale příjemná.
Chuť: Sladká, silně slad s trochou obilí, zelená jablka, suchá sláma.
Dozvuk: Silně nasládlá, silně sladová (normální a pražený), v pozadí lehce něco jako nahořklečokoládové dřevo.
Shrnutí: Špatný rozhodně není, zajímavější než základní verze.

Autor: Mikin
Aroma: Sladké ovoce, jablka, hrušky, med, květiny.
Chuť: slad, obecně sladká chuť, až do medovosti.....grrr...po polknutí hrozná hořkost (na etiketě "hint of hops" :DD trošku větši HINT)
Dozvuk: krátký, sladký.
Shrnutí: ..ani nevím...nějak nemužu najít velký rozdíl mezi základním Jameson a timto (až na tu sladkost a hořkost..základní je spíše u mě do kysela)

Autor: josé
WB
Aroma: svěží, bourbonově nasládlé s lehce nakyslými tóny. pohoda (b.2/3)
Chuť: tady mě vliv piva přijde znatelnější. sladkost, slad a toffee (b.2/4)
Dozvuk: krátký, do sladka (b.0/2)
Shrnutí: jako kuriozita zajímavé. špatné to není. se základním plněním jsem neporovnával a už ani ten stout nebyl, když jsem dostal vzorek. navíc jsem u toho kecal na stánku se Zdenym, takže ani ty poznámky nejsou kdovíjaké. v ČR se snad ani neprodává. (b.0/1)
Body: 4

Autor: xenopus
Aroma: Lihové, prázdné. Obilí, dřevo, větrovost. Líh neumožňuje bližší ohledání. Po rozkapání necítím ani líh, ani nic dalšího.
Chuť: Nejdřív obilná, pak hodně zhořkne (to se mi nelíbí); docela hladká na jazyku. Obilí (hodně sladu), chmelová hořkost (ale únosně kompenzovaná sladovostí). S vodou se hořkost potlačí a objeví se bonbóny, zelené jablko i sladká kořenitost - zajímavá proměna (nebo že bych si na tu hořkost už zvykl?).
Dozvuk: Spíš kratší, hořký. S vodou opět víc ovocný a sladký.
Shrnutí: Zaznamenáníhodný pokus výrobce, ale tohle mi prostě nesedí. Docela zklamání.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.