ZPĚT

Recenze:

Láhev: Black Bull 12 yo
Autor: Hunter
WB
Aroma: Na blend je vůně docela plná a výrazná. Dřevo, mléčné karamelky, pomeranč, pryskyřice, jehličnany, trocha starého dřeva až zatuchlosti, lak.
Chuť: Krémový dojem. Tmavá čokoláda, kořenitá dřevitost, karamel. V dochuti trochu nahořklá, což mi výsledný dojem trochu pokazilo.
Shrnutí: Ochutnal jsem vzorek dovezený z Whiskyfestivalu 2017. Možná trochu jednoduchá, ale zato silná a výrazná whisky.
Body: 83

Láhev: Black Bull 12 yo
Autor: Nethar
WB
Aroma: Porovnáno s The Lost Distilleries Blend #6. Proti němu sice zprvu nevýrazná, bez toho srovnání však pěkná, jemná vůně. Svěže travnatá, ovocná, příjemně sladká. Vanilka. Černý rybíz. Časem se více rozvíjí směrem k medově vanilkové sladkosti.
Chuť: Ačkoliv má 50 %, tak to první, co vás udeří není ostrost alkoholu, ale hebká sladkost. Měl jsem to podobné i u jejích starších bratříčků. Nehořkne, hladí.
Dozvuk: Sherry, ždibec čokolády, karamelový likér.
Shrnutí: Parádní blend. Resp. bych tam blend naslepo těžko nepoznal. Duncan Taylor umí, jen ať to sem do České republiky začnou nějak pořádně hrnout.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.