ZPĚT

Recenze:

Láhev: Nestville Single Barrel
Autor: Pet
Aroma: vanilka, voní spíš jak rum, špendlíky (takové ty žluté, zralé)
Chuť: vanilka, meruňky, rum. Na konci je trochu lihová.
Shrnutí: Vůbec to není špatné na čtyřletou a poměr cena/výkon je slušnej. Překvapení.

Autor: josé
Aroma: sladké, hladké. čistý bourbon, vanilka. těžko se mi hledají rozdíly od před tím ochutnaných vzorků též stařených po bourbonu (b.2/3)
Chuť: jemná ale poměrně řídká. vanilkově nasládlá. dřevo, taniny, dubové (b.2/4)
Dozvuk: příjemně dřevitý se sladkostí karamelu (b.1/2)
Shrnutí: nic nepříjemného z ní necítím. vlastně je to OK, líbí se mi. možná trochu obyčejnější, ale neurazí. za cenu okolo pětistovky v pohodě. (b.0/1)
Body: 5

Autor: joy
WB
Aroma: nevýrazná, po delším očuchávání se objevuje vanilka, irská navoněnost, alkoholová štiplavost, která vše ostatní dost přebíjí a lehká zasmrádlost
Chuť: chuť je něco mezi irským blendem a kanadskou whiskey nižší kvality, vanilka, rumovost, náznak vaječného koňaku, vanilka, koření
Dozvuk: voňavkovitý, vanilkový, dřevitý, kořeněný, nakyslý a ke konci nahořklý
Shrnutí: Slepý vzorek od kamaráda, netušil jsem vůbec, co piji. Balancoval jsem na hraně mezi nějakým levným irským a kanadským blendem, kolegy ze Slovenska bych asi netipoval. Rozdíl mezi blendem a tímto je asi ten docela dlouhý a výrazný dozvuk až tedy na tu hořkost. Za tuto cenu si raději pořídím Gold Cock 2008 Single Grain

Autor: tornado
Aroma: Slabé a nevýrazné, trochu syntetické. Třešně a vanilka. Po odstání se zvýrazní vanilka.
Chuť: Lehčí, nepříliš výrazná. Třešně, stopa vanilky a opáleného dřeva.
Dozvuk: Bez znatelných změn doznívá chuť.
Shrnutí: V přímém porovnání s 3 yo verzí mezi nimi velký rozdíl nenacházím. Mohu tedy pouze zopakovat: Hodně jednoduchý, ničím nepřekvapí. Z mojí strany nezajímavé, ale zároveň tomu nemám co vytknout.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.