ZPĚTRecenze:

Láhev: A.H. Riise 1888 Copenhagen Gold Medal
Autor: Hunter
Aroma: Medově nasládlá vůně, s přezrálým ovocem, rozinkama, a takovou tou rumovou pralinkovostí. K tomu mentol a špetka kořenitosti. Při druhém přechutnání jsem pak objevil i cedrové dřevo.
Chuť: Trochu hustý na jazyku, až likérový dojem, ale není přitom nějak přehnaně sladký ( a že takové A.H.Riise často umí). Klasická rumovost, koření, med, rozinky. Příjemná dochuť, ve které sladkost ještě víc ustupuje a zase vykoukne cedr. Celkově je vůně s chutí dobře sladěná.
Shrnutí: Vytipoval jsem tuhle láhev jako dárek pro přítelkyni a té tak zachutnal, že si ho teď strašně šetří a byl jsem rád, že jsem vůbec dostal 2 minipanáky okoštovat. :D Další rum z dílny dánského lékárníka opět nezklamal. Jeho projev je pikantní, bohatý a hravý. Pro mě je A.H.Riise stejně jako produkce Oliver and Oliver sázka na jistotu. Jako tip na dárek pro naše něžnější polovičky skvělá volba, ale určitě si pochutnají i pánové.
Body: 89

Láhev: A.H. Riise 1888 Copenhagen Gold Medal
Autor: Torrez
Aroma: Méně třešňové než pamatuji jiné A.H. ale o to více skořicové. Sladké, jemné, méně poutavé. Hroznový cukr.
Chuť: Vynikající, bonbónová jako lipo, sladká
Shrnutí: Porovnáno napřímo s A.H.Riise Danish Navy Rum, kde byl ve vůni slabší, ale v chuti to několikanásobně vynahrazuje. Za mě tedy o chlup vyhrál. Bonbónová chuť je unikátní a těžko zapomenutelná :D :greetings-clappingyellow:

Láhev: A.H. Riise 1888 Copenhagen Gold Medal
Autor: josé
Aroma: nasládlá tropická ovocnost (citrusy, papája, mango). svěží šťavnatost, žvýkačkové. dřevo borovice (pryskyřice), eukalyptově větrové. vanilka, banán. (b.2/3)
Chuť: sladkost 3/3. medově sladká. lepivá. sladkost naředěná alkoholem. karamelová. trochu hořké citrusové kůry a hodně tropického ovoce z vůně. i šťavnatá. černé třešně. (b.2+/4)
Dozvuk: sladký, výrazně medový. ovocný, cukrový, koření. vanilka. mírně větrový. čokoláda. černé třešně. (b.1/2)
Shrnutí: hodně sladký, výrazně ovocný rum. oproti Non Plus Ultra mě tento zaujal o trochu míň. dva vzorky a jsem naslazený na týden dopředu. (b.0/1)


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.