ZPĚTRecenze:

Láhev: Clairin Casimir Batch 2
Autor: Hunter
Aroma: Odporně ředidlovo lepidlový zápach (slovo vůně zde opravdu není na namístě používat), brutální odlakovač na nehty, kanagom. Do toho nějaký nasládle zatuchlý smrad, možná jde o zápach tlejících mrtvol po ničivém zemětřesení v roce 2010, které se tam všude po Haiti válely a možná tam ještě jsou? "Aroma" tedy k napití neláká ani trochu, je to strašně drsné a silně technické. Hlavou mi běží myšlenky, jestli jde o pokus o vraždu, případně proč mě sandrider nenávidí?
Chuť: S krajní nedůvěrou jsem se pokusil na špičku jazyka okusit, s úlevou jsem zjistil, že v chuti to mírně připomíná cachacu, kterou jsem jednou pil. Tohle je teda mnohem hnusnější než cachaca, ale není to zas až taková noční můra, jako ten ohavný smrad. Připomíná snad špatnou vodku, nějaké peckoviny, odlakovač jen zlehka.
Shrnutí: Ochutnal jsem "díky" výměně vzorků se sandriderem (bacha na něj kluci!). Co k tomuhle říct? V duchu už jsem se omluvil všem těm Jimům Beamům, Crown Roayalům, Glenluigům, Laudersům i Bushmillsům. Využití tohoto rumu vidím snad v opravdové nouzi jako dezinfekční prostředek při akutním zánětu dásní, případně na zredukování počtu členů whiskyfóra. Mimochodem, sandridere, tohle ti nevyšlo, já furt žiju a ty mi dlužíš k******y velký vzorek něčeho dobrého, protože tohle neberu jako rovnocennou výměnu za ty dobroty, co jsem ti poslal. Začínám chápat, proč jsi mi to nechtěl předat osobně a poslal jsi mi to po joyovi! Já si tě najdu, slyšíš, jsi tam někde!? :D

Se sandriderem jsem tedy ještě neskončil, ten by zasloužil návštěvu pár sjetejch negrů s kombinačkama a letlampou, ale zato jsem, co se týká rumů, skončil se stránkou Whiskyfun, Serge je totiž šílenec! Jako perličku přikládám na závěr jeho recenzi na tuhle pochoutku. I když využití jeho recenzí je pro mě možné po negaci. On totiž vždy strhal všechny rumy, co mi chutnaly. Takže doporučuju všem k ochutnání, kdo neokusil, ten mi stejně neuvěří.
Body: 17

Láhev: Clairin Casimir Batch 2
Autor: joy
Aroma: při prvním přičuchnutí, jsem si řekl: "Ty vole, co to je?" Manželce: "Čuchni!" Ona: "Fuj, co to máš za smrad! To je horší než ty tvoje nakouřený whisky smrady!" Silný odlakovač na nehty, benzín a rumové pralinky, na konci travnaté tóny. Neměl jsem sice pocit jako Hunter, že by mě chtěl sandrider otrávit. Přece jenom ho znám osobně a nevypadá jako vrah, navíc mi pro Huntera předal vzorky, tak snad počítal s tím, že bych mohl vzorek vyzkoušet před whisky festivalem a pak by neměl kdo Hunterovi ty vzorky dopravit :)
Chuť: kořeněná, nasládlá, pak travnaté tóny, benzín, náznak rumových pralinek. Odlakovač už nějak necítím
Dozvuk: kořeněný, travnatý
Shrnutí: moje první recenze rumu zde, navíc ani moc rumů nemám nachutnáno. Každopádně na tento rum hned tak nezapomenu. Nebylo to zase nic tak tragického, pořád mi příjde, že Jim Beam je horší, navíc taková tequila je pro mě tak 10x horší. Na každý pád je to od všech rumů, co jsem kdy pil na hony vzdáleno


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.