ZPĚT

Recenze:

Láhev: A.H. Riise Royal Danish Navy Rum
Autor: Kobalt
Aroma: Hodně sladká a navoněná, silná. Sladké kakao, sladké koření, těžší přezrálé ovoce.
Chuť: Sladká, hustá sirupová, hodně sladká ovocná, pichlavá.
Dozvuk: Silná těžká sladká ovocnost, sladké koření, lepivá čokoláda. Celkově spíš krátký, ale zůstává sladký povlak.
Shrnutí: Velice intenzivní a sladký, pichlavě ostrý. Rozhodně zajímavý a výrazný, kvalitka.

Autor: Torrez
Aroma: Těžká likérová vůně, výrazné, vynikající.
Chuť: Temnější, více hořká, třešňová.
Shrnutí: Porovnáno s A.H.Riise Copenhagen Gold Medal. Ve vůni lepší, plnější, ale v chuti za mě lehce zaostal. Ale i přes těsnou prohru stále vynikající pití. Ještě jsem neměl špatný A.H.Riise. :clap:

Autor: josé
Aroma: sladké, medové, mandle, pomerančová kůra, skořice, vanilka. hebké. po paměti stylově podobné těm pár sourozencům, co jsem kdy ochutnal. (b.2/3)
Chuť: sladkost 3/3. opět sladká, medová, kořeněná. černé třešně, skořice, vanilka, lékorky, cola, karamel. (b.2+/4)
Dozvuk: sladký, odeznívá chuť, malinová marmeláda, pečený pomeranč. (b.1/2)
Shrnutí: kategorie spiced navoněných rumů. chutě ladí a jsou výrazné. jen na můj vkus moc sladký. pár panáků jsem zvládnul, další už jsem nechtěl. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.