ZPĚT

Recenze:

Láhev: Plantation SC Fidji 2001 Calvados Finish
Autor: Hunter
Aroma: Vliv calvadosu mi přišel od první chvíle hodně znatelný, jako když si čichnete ke štrůdlu. Skořice, odleželá nastrouhaná jablka, rozinky. Je ale i trochu ředidlový. Dál med, tmavá čokoláda, dřevo.
Chuť: Napřed je v chuti sladší, pak se ozve štrůdl a koření, postupně v chuti sladkost ustupuje a na koci je už znatelně suchý.
Shrnutí: Další ze single cask série Plantationu, donesl jsem si vzorek z baru Kocour a přímo jsem srovnával s dalším vzorkem, Plantation SC Belize 2004 Port Finish, což byl můj nejlépe hodnocený rum za minulý rok. Vliv calvadosu byl silnější, než jsem čekal, špatný rum to určitě není, takový snad Plantation vyrobit ani neumí, ale z této řady mám favority jinde.
Body: 87

Láhev: Plantation SC Fidji 2001 Calvados Finish
Autor: josé
Aroma: suchý, evropská dubovost. sladkost jen lehounce. vliv calvadosu bych naslepo nepoznal. trochu ředidlové, agricole míza. umakart. netradiční, originální, zajímavé. (b.3/3)
Chuť: sladkost 1/3, originální i v chuti. výrazně dubový. calvados by tu byl, když vím, že ho hledat. vysychající a stahující. po delší době v puse sládne, není tak pikantní, je jemný (b.2/4)
Dozvuk: nasládlý, karamel, čokoláda, arašídy (b.1/2)
Shrnutí: originální. můj první z černé singlecaskové řady Plantation. (b.1/1)
Body: 7

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.