ZPĚTRecenze:

Láhev: Unhiq XO
Autor: Kobalt
Aroma: Vůně je těžká a výrazná, hodně sladká a vybalancovaná. Sladká jemná čokoláda, marcipán, v pozadí trocha ovoce a květin.
Chuť: Sladká a hutná. Trocha dřevitosti a dřevité suchosti. Trocha hořké kořeněné čokolády. V pozadí pak sladké rozvařené ovoce.
Dozvuk: Intenzivní a výrazný. Hořká kakaová čokoláda, pak sladká čokoláda se stopami přezrálého ovoce. Končí trochu do sucha.
Shrnutí: Velice výrazný, velice jemný. Výborný rum za prémiovou cenu.

Láhev: Unhiq XO
Autor: josé
Aroma: hutná sladká čokoláda se mísí s ovocnými lehce kyselými tóny. mléčné karamely. po odvětrání je znát suché bourbonové dřevo. seno, máta, krém na boty (b.2/3)
Chuť: sladkost 2/3. tak tohle je nektar. sirupová sladkost či med je smíchána se dřevem a hřejivým kořením, pepřem, lékořicí. rozteklá čokoláda zakápnutá kyselejším pomerančem (b.3/4)
Dozvuk: dlouhý, sladký čokoládový s višňovou nakyslostí. cukrovaný ananas, papája. sladkost odeznívá a je skořicově pikantní s dřevitým trnutím a třtinou. (b.2/2)
Shrnutí: vzorek dovezený z Rumfestu. tmavá barva. sladký rum. po lahvi jsem vždycky na eshopech mlsně pokukoval. provedení lahve se mi moc líbí. ale pozor, je to jen půllitrovka. (b.1/1)
Body: 8


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.