ZPĚTRecenze:

Láhev: Appleton Estate 21 yo
Autor: josé
Aroma: sladké a hutné bourbonové dřevo, vanilka. kůže. zároveň svěžest a větrovost. sladká ovocnost. perník. lihovost poněkud vystrkuje růžky, tak jen (b.2/3)
Chuť: sladkost 1/3, suchý ale přesto hustý. jemně pikantní. v chuti dominuje dřevitá kořenitost. hřebíček, skořice, vanilka. pak sládne do karamelova (b.2/4)
Dozvuk: pikantní, se suchým kakaovým práškem. kapka citronu, koření a sládne (b.2/2)
Shrnutí: vloni jsem na trajektu ochutnal minivzoreček. pamatuju si ho jako kořenitý a voňavý. míval jsem cuky si celou lahev koupit. cena však převyšuje 2 tisíce. i proto jsem ho chtěl ještě preventivně přechutnat. je dobrý, ale teď vím, že na celou lahev to pro mě není (b.0/1)
Body: 6

Láhev: Appleton Estate 21 yo
Autor: mahdi
Shrnutí: Ve vuni o neco pokulhava za 12yo (kterej povazuju za zcela famozni), zde pouziji jen sluvko “nadherna”, intenzivni kuze a tak dale. V chuti se naopak famozni nebranim, narozdil o 12yo, ke ktere sem si cestu nikdy uplne nenasel, tady sme se skamaradili hned na poprve a az do konce. Rafinovanej mix hutne chute, jemne riznosti prechazeji do sladsiho podtonu (vanilka a tak). Dojezd slusnej, mirne trpci, neco kyselejsiho, pak se opet ukazuje sladsi podton. Suma sumarum vyborna Jamajka a rozho neco jako "stalice meho baru". PS - sehnal sem pod 2000, za tu cenu opravdu skvely.


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.