ZPĚT

Recenze:

Láhev: Abuelo Centuria
Autor: Kobalt
Aroma: Výrazná a aromatická. Těžká ovocnost, sladké přezrálé až zatuchlé ovoce a sladké kakao s trošičkou dřeva.
Chuť: Hladká a jemná, sladká. Hořká čokoláda, zatuchlé ovoce, suché dřevo. Těžší tóny.
Dozvuk: Těžká ovocnost, zatuchlé ovoce, silná hořká čokoláda, trocha zatuchlého dřeva a v pozadí snad pár ořechů. Na rum opravdu dlouhý.
Shrnutí: Rozhodně mi chutnal. Opravdu výrazný, opravdu dobrý. Jen ta cena za láhev opravdu vysoká.

Autor: josé
Aroma: hutné. výrazná kůže. med, tabák. sušší dřevo A.O. opálené až kouřové. třešně, náznakem umakart. příjemné, líbí se mi. (b.3/3)
Chuť: sladkost 1/3. ovocná šťavnatost, meruňky, třešně. A.O., vanilka, mandle, koření. (b.2+/4)
Dozvuk: pikantní, hřejivý. ovocnost. ve stylu chuti. (b.1+/2)
Shrnutí: líbí se mi vyváženost ve sladkosti - ani málo ani moc. super vůně. v chuti jsem čekal intenzívnější projev. každopádně zajímavý rum. cenovka nad tři tisíce ho poněkud diskvalifikuje z kategorie běžného pití. (b.0/1)

Autor: tornado
Aroma: Příjemně hutné, není skoro vůbec sladké. Třtina, tmavá čokoláda, kůže, nepatrně perníku, skořice a med. Po chvilce se přidá jemný dotek vanilky a marcipánu. Po odstání se výrazně nezmění.
Chuť: Lehce sladká. Třtinový cukr, zelená třtina, med, tmavá čokoláda, připálené koláčové těsto a rozinky.
Dozvuk: Decentně zahřeje ústa a pozvolna odeznívá chuť. Po chvilce se zvýrazní med a čokoláda.
Shrnutí: Hezký kousek, možná bych si koupil i celou lahev.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.