ZPĚT

Recenze:

Láhev: Foursquare 9 yo Port Cask Finish
Autor: Hunter
Aroma: Velmi příjemná vůně. Jde o výtečný mix propolisu, medu, včelích pláství, kokosu, máty, ale i těžce květinových a ovocných vůní (sušené borůvky), ke kterým se přidává i cedrové dřevo.
Chuť: Vůně mě připravila na něco sladšího, takže při první ochutnávce jsem byl překvapen suchou chutí. Klasicky rumový projev s kůží, kakaovou suchostí, větrovou dřevitostí a opáleným dřevem v dozvuku.
Shrnutí: Vliv portského bych nehádal a ani nepoznal. Baví mě víc svou vůní, v chuti neurazí. Pro ty, co hledají suchý rum, je to ideální volba. I když jsem spíš na sladší rumy, nákupu lahve nelituju.
Body: 87

Láhev: Foursquare 9 yo Port Cask Finish
Autor: josé
Aroma: hutná silná a hladké kokosovitost. sladké. vanilka. velmi příjemné, bez kyselosti. opálené dřevo, čokoláda. připomíná Plantation 20th Anniv. (b.2/3)
Chuť: sladkost 0/3. velmi sušše působící, až drhne na jazyku. dřevo. stopy kokosu se mísí s větrovostí. řidší, pepřově pikantní (b.2/4)
Dozvuk: hřejivý, sušše kokosový. tmavá čokoláda - dík suchosti spíš práškové kakao na jazyku. (b.1/2)
Shrnutí: líbí se mi, že není sladký/doslazovaný. to portské bych neřekl ani za nic. suchý, zajímavý rum. na zaokrouhlení (b.1/1)
Body: 6

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.