ZPĚT

Recenze:

Láhev: Raasay While We Wait
Autor: Hunter
WB
Aroma: Moc pěkná kombinace rašeliny a červeného vína. Hodně pikantní, svěží ovocnost, maliny, jahody, do toho hřejivost a vyuzenost. Občas vykoukne i jemná peprnost. Z bílého vína si to vzalo možná jiskrnou kyselinku.
Chuť: Kyselost ovoce, pak rašelina. Sice je tělo trochu řídké, ale zároveň to dohání pikantností a táhlou rašelinovou dochutí. Dozvuk je suchý, trochu až popelnatý.
Shrnutí: Měl jsem vzorek dovezený z Whiskyfestivalu 2016. Zaujala i svou krásně narůžovělou barvou. No, svůj účel tahle whisky velmi dobře splnila a myslím, že se na produkci tohoto týmu můžeme opravdu těšit.
Body: 86

Láhev: Raasay While We Wait
Autor: josé
WB
Aroma: hnedka z první suchý kouř. dehtová lepenka. poměrně sladké, cukrové. jahodovo malinové. objevuji i nakyslé citrusové náznaky. dřevo. kokos. je ale alkoholově těkavé. to bude něco mladého. takový spíš nakouřený newmake, lehce šmrncnutý ovocem za tu chvíli v sudu. chybí tomu hloubka. úplně nadšený z vůně nejsem. (b.1/3)
Chuť: suchý, maličko nahořklý kouř. postupně ovocně sládne. lehce se přidává dřevo. kořenité, lihově jehličkové. je lehká, ale chutná mi (b.2/4)
Dozvuk: sladký, hřejivý. až cigaretový kouř. pak nastupuje tmavá čokoláda než zůstane jen kouř (b.1/2)
Shrnutí: slepý vzorek z festivalu. podle růžovoučké barvy to může být jedině novinka Raasay. ve vůni se s ní trochu peru. v chuti je to takové lehké mladé a nenáročné pití. cena na běžné pití není moc přívětivá. jsem rád za ochutnání než se dočkám starších verzí? až se usadí, zklidní a sudy víc ukážou svůj vliv (b.1/1)
Body: 5

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.