ZPĚT

Recenze:

Láhev: Laphroaig 10 yo Cask Strength Batch 008
Autor: Hunter
WB
Aroma: Těžkotonážní ovocnost v rašelinovém hávu. Jód, moře, slanost mořského pobřeží.
Chuť: Olejnatá, sladká i slaná, medicinální (gáza), mořská, dehtová, citrusová. Vrstevnatá a bohatá.
Shrnutí: Kdo ochutnal některá z CS plnění Laphroaigu, ví, co čekat. Tahle whisky vás nezklame. Za možnost ochutnat prozatím nejčerstvější várku tohoto skvostu patří velký dík josému!
Body: 92

Láhev: Laphroaig 10 yo Cask Strength Batch 008
Autor: joy
WB
Aroma: těžká ovocnost za rašelinovým hávem, lehká slanost, sladkost, jód a mořský vzduch prosycený vanilkou
Chuť: silná a vrstevnatá, rašelina, koření, medicínskost, sladkost, slanost, dehtové lano a citrusy
Dozvuk: rašelinný, kořeněný, bílý pepř, sladkoslaný, přičemž slanost postupně získává na síle a citrusově nakyslý
Shrnutí: Laphroaig mě vždy dostane. Výborná, silná whisky, která se neomrzí a nikdy nezklame (CS). Jinak dle poznámek je tento batch kořenitější (pepř) a 006 byl zase sladší. O malinko více mi chutnal 006, ale to je vždy individální. Velké poděkování patří Petrovi D., který mi možnost ochutnat tento batch poskytl!

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.