ZPĚT

Recenze:

Láhev: Arehucas 7 Años
Autor: Hunter
Aroma: Tmavá čokoláda, medovina, staré dřevo, starý nábytek, lehce peprmint.
Chuť: Chuť je příjemně nasládlá, karamelová, s decentní větrovostí a tmavou čokoládou. Tělo střední, čekal jsem víc řídké, takže fajn.
Shrnutí: Dostal jsem sebou domů grátis jako pozornost barmana z Kavárny/baru Kocour na doma zbytek lahve a musím říct, že vzhledem k ceně a mládí rumu mě docela mile překvapil. Dá se sehnat momentálně za něco málo přes 350 korun, na běžné, nenáročné popíjení, nebo třeba pro začátečníky mi přijde dost v pohodě, pro mě určitě lepší volba, než třeba El Dorado 8 yo. Lahev si asi pořídím.
Body: 85

Láhev: Arehucas 7 Años
Autor: josé
Aroma: hlavně cukrovokaramelová sladkost, trocha mandarinkového kompotu, čokoláda, lékořice, vanilka. musím dolovat ze sklenky, přijde mi slabší (b.1/3)
Chuť: sladkost 2/3. hladký. porce hořčího dřeva (spíše tmavého E.O.), která sladkost maskuje, něco ovocné šťavnatosti - že by sudy po sherry? perlivá kořenitost (b.2/4)
Dozvuk: mírný až nijaký. hlavně karamel. špetka dřeva a ovocnosti. po delší době minerální, hlinitá travnatost (b.0/2)
Shrnutí: takový obyčejnější a nijak extra bohatý rum. ale zas tak hrozné to není. na přilepšenou (b.1/1)
Body: 4

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.