ZPĚT

Recenze:

Láhev: Balblair 2004 1st release Bourbon matured
Autor: Duthoron
Aroma: Ovoce, slad, spálená kůže, zatuchlá tráva.
Chuť: Hrubší, sladká, lehce olejnatá, ozve se neurčitě ovocná chuť snad zralých třešní, meruňkovice.
Dozvuk: Hořkost, hřejivost a příjemná drsná dřevitost.
Shrnutí: První sklenička mi přišla taková hrubá, ale postupně mi docela zachutnala, rozhodně to není špatné pití. Další lahev? Když bude zase ve slevě, tak klidně.

Autor: lalos
WB
Aroma: Jasná vanilka. Mokrá sláma, troška lihovosti, žloutkové řezy, bílé kyselejší víno.
Chuť: Vodová, travnatá. Opět vanilka, máslová sušenka. Trošku slad, mladost, lehká hořkost, rozpuštěné máslo.
Dozvuk: Střední až krátký. Nevýrazný, nahořklý. Olejnatý, ne moc příjemný, jakoby žluklý.
Shrnutí: Tou litrovkou jsem se víceméně protrápil a ještě jí není úplně konec. Je mladá a spíš chlastací. Nic vyloženě špatně, ale taky vůbec nic, co bych si potřeboval pamatovat. Navíc ta litrovka…to fakt nemám rád, stačila by mi i půlka. Moc jsme si nesedli.

Autor: lochness
WB
Aroma: agátový med, koža, čerstvé teplé oškvarky, vres. S troškou vody ešte zosladne.
Chuť: Nevýrazná bourbonovitá, bez vody sa pripomenie 46%, zelené jablká. S vodou sa chuť nezlepší.
Dozvuk: V chuti drevo nie je cítiť, ale v dozvuku sa po pár sekundách ozve.
Shrnutí: S ohľadom na cenu veľmi príjemné nenáročné pitie , v lete na terase padne rýchlo, vidím to na nákup ďalšej flašky.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.