ZPĚT

Recenze:

Láhev: Arcane Cane Crush
Autor: Hunter
Aroma: Bílý rum a voní mi! Volejte sláva a tři dny se radujte! :D Med, vanilka, bari mandle, mléčná čokoláda, třtina, míza. Čím déle čichám, tím víc se mi líbí.
Chuť: Čistá, jemně nasládlá, třtinová, velejemná, trochu pikantní chuť s jemnou lehkou sladkostí.
Shrnutí: Ochutnal jsem v českolipském podniku Kavárna/bar Kocour, kde mají velmi pěknou nabídku rumů. A aby se mi to vůbec nepletlo, ochutnal jsem dnes rumy z Martiniku, Mauricia a Madagaskaru. Na bílý rum skvělý výsledek, delikátní rum, v této kategorii je to pro mě přelomová záležitost. Doporučuji k ochutnání.
Body: 84

Autor: Kobalt
Aroma: Sladké, trochu technické, guma, ovoce.
Chuť: Jemná, lehká, třtinová, chladivá, svěží, trochu zatuchla, vegetativní.
Dozvuk: Sladká, vegetativní, mezcal, guma, větrovost.
Shrnutí: Příjemný bílý rum, pitelný, nedá se mu v jeho kategorii nic vytknout.

Autor: josé
Aroma: bramborověnahnilý newmakeovský smrádek. zelená třtina, mentol. máslo. to mě teda k napití neláká. (b.0/3)
Chuť: sladkost 1/3. opět newmake. zelená nahořklost. (b.0/4)
Dozvuk: nasládlost a mentol, slabě čokoláda. (b.0/2)
Shrnutí: po Hunterově recenzi jsem byl hodně zvědav a koupě vzorku k porovnání byla bez zaváhání. teď se s ním dost peru a vůbec mi nesedl. nechtěl bych ho nalít ani do drinku. odcházím si vykloktat záchodovou kachničkou. (b.0/1)

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.